sklep online
| PANELE
51
portfolio-template-default,single,single-portfolio,postid-51,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

PANELE

PANEL

15 Kwi PANELE

panele_pl-e1332415692607

EKOLOGICZNA KONSTRUKCJA

Florafelt Vertical Garden są wykonane w 100% z recyklingu butelek po wodzie, tworząc miękką, wspaniałą tkaninę, która jest nietoksyczna, odporna na promieniowanie UV i będzie trwać przez wiele lat. Syntetyczny materiał tworzy idealne środowisko dla pionowych ogrodów, a artyści i architekci wybierają je chętniej niż materiały organiczne, które w ciężkich warunkach ogrodu wertykalnego ulegają szybkiemu rozkładowi.

Twoja zielona ściana będzie rozwijać swoje mikrośrodowisko, a ekspozycja na wnętrze domu pomaga wprowadzić niepowtarzalny mikroklimat w pomieszczeniu.

Często inne systemy pionowych ogrodów mogą stworzyć piękne żywe wzory, ale stają się problemem ze względy na nadmierną wilgoć, przecieki lub pleśń. Dzięki opatentowanej konstrukcji paneli Florafelt, z przodu pozostaje suchy co eliminuje wszelkie problemy z wodą. Tkanina montowana jest do lekkiej , karbowanej płyty z tworzywa sztucznego, która chroni ściany przed wilgocią i zapewnia dodatkowe wsparcie.

Florafelt_banner1

ŁATWY DO ARANŻACJI I REARANŻACJI

System Florafelt dzięki specjalnemu materiałowi do owijania kieszeni pozwala na dowolną rearanżację ogrodu wertykalnego w zależności nastroju lub okazji. Pozwala eksperymentować z kolorystyką i teksturą. Ponieważ niewielka ilość gleby jest starannie zawarta w opakowaniu na korzenie, wkładanie roślin do kieszeni jak i ich wymiana są niezwykle proste, dosłownie jak wkładanie listu do koperty.

POWTARZALNY MODULARNY SYSTEM

System Florafelt zaprojektowany został do użycia na ścianach, płotach i innych podporach. Mogą być przycięte do dowolnego rozmiaru, oprawione w ramy różnego rodzaju ( stal nierdzewna, drewno itp.) Projektanci i architekci używają systemu Florafelt w różnych niekonwencjonalnych ale równocześnie zadziwiająco pięknych realizacjach, nawet na pochyłych powierzchniach, które tworzą ekscytujące złudzenie rzeki przepływającej z roślin i kwiatów.

baner-F121
Florafelt_banner-Polska

 

OBEJRZYJ FILM INSTRUKTAŻOWY „JAK WYKONAĆ ZIELONĄ ŚCIANĘ / OGRÓD WERTYKALNY”
ORAZ ŚCIĄGNIJ PLIKI dwg.F4,F8,F12 PRZYDATNE PRZY PROJEKTOWANIU ZIELONEJ ŚCIANY.

ogrodywertykalne-panele

 

RussiaPolandEnglish