sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt |
27
single,single-portfolio,postid-27,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

14 Kwi

Florafelt Vrtical Garden Planters zawierają materiał do owijania korzeni roślin, który daje możliwość szybkiego i czystego zasadzenia i przearanżowania ogrodu wertykalnego.

Florafelt_bannerPL PlantsOnWalls_Roots

Gatunki wykorzystywane do zapełniania zielonych ścian to rośliny,  które często możemy spotkać zarówno w naturze jak i w naszych domach. Ze względu na warunki uprawy oraz dekoracyjność do aranżacji naszego ogrodu wertykalnego możemy wykorzystać np. poniższe gatunki.

Czy wiecie Państwo ile czasu przeciętny człowiek spędza w pomieszczeniach? O wiele więcej niż można przypuszczać.

Około 90 procent czasu spędzamy w budynkach, zatem powietrze, które się w nich znajduje ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Zła jakość powietrza w pomieszczeniach wiąże się z chorobami płuc takimi jak astma czy alergie, przewlekła obturacyjna choroba płuc i rak płuc. Ma ona także wpływ na inne części ciała.

Jeden metr kwadratowy ogrodu wertykalnego to ok. 20-25 szt. roślin które zbawiennie wpływają na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Wyobraźmy sobie ile miejsca w domu, biurze potrzeba do ustawienia takiej liczby kwiatów, ile pracy potrzeba aby je podlać …

Ogrody wertykalne zbawiennie oddziaływują na nasze zdrowie, oszczędzają miejsce oraz nie wymagają dużego nakładu pracy w stosunku do masy roślinnej jaka  otrzymujemy.

Rośliny-do-ogrodów-wertykalnych

RussiaPolandEnglish