sklep online
| Mobilne zielone ściany
2304
page-template-default,page,page-id-2304,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Mobilne zielone ściany

Do mniejszych rozwiązań polecamy mobilne zielone ściany.

 

To ekologiczny mebel, który po obsadzeniu roślinami, stworzy specyficzne środowisko, wprowadzając do wnętrza niesamowity mikroklimat.

  • Rośliny, zamieniając CO2 w tlen, utrzymają powietrze w dobrej kondycji.
  • Zielone ściany idealnie sprawdzają się w nadmiernie suchych pomieszczeniach, w których pełnią funkcję regulatora wilgotności.
  • Pochłoną też nadmiar hałasu i sprawią, że przestrzeń życiowa stanie się bardziej komfortowa.

 

Zasada działania mobilnego ogrodu wertykalnego jest bardzo prosta.

Woda znajdująca się w zbiorniku poniżej roślin, za pomocą pompy, podawana jest na powierzchnię zielonej ściany. W górnej części ogrodu wertykalnego umieszczone są kroplowniki, które dozują odpowiednią ilość wody. Po przesiąknięciu przez zieloną ścianę, nadmiar wody wraca do zbiornika. Do zainstalowania mobilnego ogrodu wertykalnego potrzebny jest jedynie dostęp do prądu w celu podłączenia pompy.

 

Mobilne zielone ściany dostępne są na zamówienie w każdym rozmiarze. W większości jednak nie przekraczają 160 cm szerokości oraz 250 cm wysokości. Podyktowane jest to w szczególności wagą, stabilnością gotowego elementu. oraz bardzie wymagającym niż przy obiegu otwartym serwisem. Dostępne są wszystkie kolory z palety kolorów RAL.

 

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego oświetlenia, montowanego bezpośrednio na ramy zielonej ściany.

 

3-1024x681

pinterest

UnknownPoland