sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt |
27
portfolio-template-default,single,single-portfolio,postid-27,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

14 Kwi

Powietrze znajdujące się w pomieszczeniach  ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Zła jakość powietrza wiąże się z chorobami płuc takimi jak astma czy alergie, przewlekła obturacyjna choroba płuc i rak płuc. Ma ona także wpływ na inne części ciała. Zielone ściany działają jak swoisty filtr czyszczący powietrze. Jeden metr kwadratowy ogrodu wertykalnego to aż ok. 25-45 szt. roślin które zbawiennie wpływają na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Jeśli zastanawiacie się Państwo jakie gatunki można wykorzystać do obsadzenia ogrodu wertykalnego zachęcamy aby wziąć  pod uwagę również gatunki roślin pozytywnie wpływające na nasze otoczenie takie jak np. Chlorophytum, Spathiphyllum, Ficus.

 

Nasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem ogrodów wertykalnych. Ciągle realizujemy nowe zielone ściany oraz bierzemy udział w nowych pracach naszych klientów. Staramy się rozwijać i wciąż testujemy nowe gatunki roślin. Przez lata opracowaliśmy i ciągle poszerzamy katalog roślin rekomendowanych do zastosowania w ogrodach wertykalnych pod względem wymagań oraz wytrzymałości. Klienci indywidualni decydujący się na zamówienie kompletnego ogrodu wertykalnego z wykonaniem lub wykonawcy zaopatrujący się w nasze produkty mogą liczyć na profesjonalna obsługę, wsparcie techniczne  oraz merytoryczne.ozwalają na odpowiedni rozwój roślin przez wiele lat. Rośliny mogą swobodnie rozwijać się i ukorzeniać na całej ścianie. Ich korzenie mogą swobodnie oddychać. Rośliny splatają się nawzajem i tworzą specyficzne środowisko istniejące przez wiele lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji rośliny rozwijają się i nigdy nie zabraknie im miejsca.

 

Jeśli zdecydujecie się na wykonanie ogrodu wertykalnego wzbogacicie otoczenie, oszczędzicie miejsce  oraz zaoszczędzicie czas potrzebny na pielęgnacje roślin doniczkowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką INSTRUKCJE oraz z naszym blogiem, ogrody-wertykalne.pl gdzie dowiecie się Państwo więcej na temat jak wykonać ogród wertykalny, jak wykonać zieloną ścianę oraz jakie są rekomendowane gatunki do wykonania ogrodu wertykalnego.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego „Jak obsadzać roślinami ogród wertykalny”

 

PlantsOnWalls_Roots

 

RussiaPolandEnglish