sklep online
| Ściany z roślin – najlepsze gatunki do ogrodów
27
portfolio-template-default,single,single-portfolio,postid-27,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Ściany z roślin – najlepsze gatunki do ogrodów

14 Kwi Ściany z roślin – najlepsze gatunki do ogrodów

Powietrze, które znajduje się w pomieszczeniach, ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Jego zła jakość może skutkować chorobami płuc, takimi jak astma czy alergie, przewlekła obturacyjna choroba płuc i rak płuc. Ma ona także wpływ na inne części ciała. Zielone ściany działają jak swoisty filtr, który oczyszcza powietrze. Ogród wertykalny o powierzchni 1 m2 mieści aż 25-45 szt. roślin, które zbawiennie wpływają na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie gatunki wykorzystać do obsadzenia ogrodu wertykalnego, zachęcamy, aby wziąć pod uwagę rośliny, które pozytywnie wpływają na otoczenie. Zaliczają się do nich np.  Chlorophytum, Spathiphyllum, Ficus.

 
Oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne

Nasza firma od lat projektuje i wykonuje ogrody wertykalne. Ciągle realizujemy nowe zielone ściany oraz bierzemy udział w nowych pracach naszych klientów. Staramy się rozwijać i wciąż testujemy nowe gatunki roślin. Przez lata opracowaliśmy i ciągle poszerzamy katalog roślin, które rekomendujemy do zastosowania w ogrodach wertykalnych pod względem wymagań oraz wytrzymałości. Dzięki temu dom lub firmę ozdobi nie tylko mech na ścianie, ale i wielobarwna, bogata kompozycja. Klienci indywidualni, którzy decydują się na zamówienie kompletnego ogrodu wertykalnego z wykonaniem, lub wykonawcy zaopatrujący się w nasze produkty mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Zapewniamy też wsparcie techniczne oraz merytoryczne, które pozwalają na odpowiedni rozwój roślin przez wiele lat.

 

Rośliny mogą swobodnie rozwijać się i ukorzeniać na całej ścianie. Ich korzenie mogą swobodnie oddychać. Rośliny splatają się nawzajem i tworzą specyficzne środowisko, które istnieje przez wiele lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji rozwijają się i nigdy nie zabraknie im miejsca.

 

Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielnie wykonany ogród wertykalny, wzbogacą Państwo otoczenie oraz zaoszczędzą miejsce i czas potrzebny na pielęgnację roślin doniczkowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką INSTRUKCJE oraz z naszym blogiem, ogrody-wertykalne.pl gdzie znajduje się więcej informacji na temat tego, jak wykonać ogród wertykalny, zieloną ścianę, jak umieścić mech na ścianie oraz jakie są rekomendowane gatunki do wykonania pionowego ogrodu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego „Jak obsadzać roślinami ogród wertykalny”

 

PlantsOnWalls_Roots

 

RussiaPolandEnglish