Szkolenia

Jako firma doświadczona, a także otwarta na współpracę, organizujemy szkolenia, na których dzielimy się wiedzą o ogrodach wertykalnych. Jeśli Interesujecie się aranżacją wnętrz, roślinnością i Chcecie zostać instalatorem ogrodów wertykalnych, to szkolenie jest właśnie dla was. Po jego przejściu będziecie w stanie sami wykonać zieloną ścianę!

Na szkolenie należy zarezerwować minimum 6 godzin, podczas których uczestnik nauczy się podstaw do samodzielnej pracy w zakresie:

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu. Data szkolenia jest ustalona odgórnie. Aby zapisać się na szkolenie, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Tam też będą Państwo mieli możliwość wyboru daty szkolenia.

Na szkolenia dobieramy maksymalnie  grupy  3-4 osobowe. W cenie są materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz wspólny obiad oraz oczywiście ogromna dawka wiedzy! Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymują certyfikat, Panel do wykonywania zielonych ścian oraz dodatkową zniżkę na zakup naszych materiałów.

Szeroki zakres informacji na temat szkolenia, a także związanych z nim plusów, omawiamy również na naszym Blogu o ogrodach wertykalnych. Dowiedz się więcej o szkoleniach wykonywanych przez Ogrody Wertykalne oraz o technikach wykonywania zielonych ścian.

Istnieje również możliwość organizacji szkolenia u Państwa w firmie.