Gotowe zestawy – zrób to sam!

Dzięki naszym produktom, istnieje możliwość samodzielnego wykonania zielonej ściany.  Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszego Sklepu internetowego z zielonymi ścianami oraz zapoznania się z zakładką Instrukcje do ogrodów wertykalnych, a także naszym kanałem YouTube – Ogrody Wertykalne. Znajduje się tam bardzo dużo przydatnych informacji na tematy takie jak: w jaki sposób wykonać ogród wertykalny oraz jakich materiałów użyć aby wykonać zieloną ścianę. Ponadto poniżej znajdują się filmy instruktażowe z montażu oferowanych przez nas gotowych zestawów do budowy zielonych ścian.

Filmy instruktażowe – to naprawdę proste!

W naszej ofercie znajdują się gotowe komplety do budowy ogrodu wertykalnego, jak i inne elementy oraz akcesoria wspomagające montaż. Dodatkowo, do każdego zestawu dołączamy krótkie filmy instruktażowe, przedstawiające montaż zielonych ścian.

Wewnętrzne zielone ściany

Mały 36-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy małego ogrodu wewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany wewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z małym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 82 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z trzech 12-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje 36 kieszeni przygotowanych pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony z roślinami na zieloną ścianę. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 36-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Duży 72-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu wewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem.

Wymiary ogrodu to 162 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z sześciu 12-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje aż 72 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny do ogrodu wertykalnego. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 72-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Zewnętrzne zielone ściany

Mały 32-kieszeniowy ogród wertykalny z podlewaniem ręcznym

Poniżej znajdują się film instruktażowy z budowy małego ogrodu zewnętrznego z nawadnianiem ręcznym.

Wymiary ogrodu to 79 cm szerokości na 122 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z dwóch 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje 32 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny do ogrodu wertykalnego. Zmontowany ogród przeznaczony jest do nawadniania ręcznego. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 32-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany z nawadnianiem ręcznym.

Skrótowa instrukcja

Mały 32-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy małego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany zewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z tym małym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 84 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z dwóch 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje 32 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny do zielonej ściany. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 32-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Duży 64-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany zewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z tym dużym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 164 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z czterech 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje aż 64 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą roślin wykorzystywanych na ścianach we wnętrzach. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 64-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Duży 96-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem.

Wymiary ogrodu to 244 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z sześciu 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter PlantaUp, co daje aż 96 kieszeni przygotowanych pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony przedstawiającą rośliny na zieloną ścianę. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 96-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja