Filmy

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów. Zostały one podzielone na kategorie, by łatwo było się wśród nich odnaleźć. Dowiedz się więcej o zielonych ścianach.

Przygotowanie roślin do posadzenia w ogrodzie wertykalnym

Przygotowanie roślin i ich posadzenie w ogrodzie wertykalnym

Przedstawiamy krótkie filmy prezentujące przygotowanie roślin i ich posadzenie w ogrodzie wertykalnym. Dowiedz się, jakie stosuje się rośliny do ogrodu wertykalnego.

Serwis ogrodu wertykalnego

Czyszczenie ogrodu wertykalnego

Film przedstawia proces czyszczenia ogrodu wertykalnego. To między innymi usuwanie obumarłych części roślin, czy wycinanie żółtych oraz zwiędłych liści. Informacje na temat pielęgnacji zielonej ściany znajdują się także na stronie serwis ogrodu wertykalnego.

Wymiana kroplowników w ogrodzie wertykalnym

Wideo przedstawia proces wymiany kroplowników w ogrodzie wertykalnym. Jest to czynność okresowa. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie serwis ogrodu wertykalnego lub nawadnianie zielonej ściany.

Pielęgnacja roślin w ogrodzie wertykalnym

Film pokazuje, w jaki sposób dokonywać przycinania roślin na zielonej ścianie. Ta czynność ma miejsce między innymi dlatego, by ogród rozprzestrzeniał się w sposób kontrolowany oraz aby rośliny nie przysłaniały się wzajemnie. Powinno się to robić regularnie, minimum raz w miesiącu. Zostało to opisane na stronie o serwisie ogrodu wertykalnego

Układanie filcu na łączeniu paneli Vertical Planter PlantaUp

Wideo to krótka instrukcja na temat układania materiału na łączeniu paneli Vertical Planter PlantaUp. 

Czynności serwisowe w ogrodzie wertykalnym

Film przedstawia kluczowe czynności, które należy wykonać podczas okresowego serwisu ogrodu wertykalnego. To między innymi czyszczenie filcu, rynny, czy odżywianie ściany. Dokładna instrukcja na temat pielęgnacji zielonej ściany znajduje się na stronie przeznaczonej serwisowi ogrodu wertykalnego.

Montaż ogrodu wertykalnego

Montaż ogrodu wertykalnego z wykorzystaniem paneli Vertical Planter PlantaUp

Oto film instruktażowy, pokazujący w jaki sposób zamontować ogród wertykalny z użyciem paneli Vertical Planter PlantaUp. Na wideo został dokładnie przedstawiony montaż ogrodu do ściany oraz podłączenie przyłączy. Więcej informacji na temat montażu zielonej ściany, znajduje się w instrukcjach do ogrodów wertykalnych.

Proces szybkiego montażu ogrodu wertykalnego z wykorzystaniem paneli Vertical Planter PlantaUp

Przedstawiamy instrukcję szybkiego montażu ogrodu wertykalnego. Przedstawia ona krok po kroku, co należy zrobić oraz jakich elementów użyć, by w szybkim tempie cieszyć się efektami zielonej ściany we wnętrzu. Jeśli proces montażu zielonej ściany wydaje Ci się prosty i Chciałbyś spróbować samemu, zapraszamy do odwiedzenia strony, na której znajdują się gotowe zestawy do budowy ogrodu wertykalnego

Montaż ogrodu wertykalnego z wykorzystaniem paneli Vertical Planter PlantaUp oraz innych elementów  wchodzących w skład gotowych zestawów do montażu zielonych ścian

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego, prezentującego montaż ogrodu wertykalnego, między innymi z elementów wchodzących w skład gotowego zestawu do budowy zielonej ściany. Wideo dokładnie prezentuje proces wykonania ogrodu wertykalnego. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony o instrukcjach do ogrodów wertykalnych.

Samodzielny montaż ogrodu wertykalnego z użyciem naszych gotowych zestawów

Przedstawiamy skróconą instrukcję montażu małego wewnętrznego ogrodu wertykalnego. Film po krótce prezentuje każdą z czynności, które należy wykonać, aby zbudować własną zieloną ścianę. Jeśli interesuje Cię ta żywa ściana, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu wewnętrznego ogrodu wertykalnego z trzech paneli ze zbiornikiem do zabudowy w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 82 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości.

Przedstawiamy skróconą instrukcję montażu dużej wewnętrznej zielonej ściany. Film po krótce prezentuje wszystkie czynności, które należy wykonać, aby cieszyć się własnym ogrodem wertykalnym. Jeśli interesuje Cię ta żywa ściana, zachęcamy do obejrzenia oferty gotowego zestawu wewnętrznego ogrodu wertykalnego z sześciu paneli ze zbiornikiem do zabudowy w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 162 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości.

Przedstawiamy pełną instrukcję montażu dużego wewnętrznego ogrodu wertykalnego. Film prezentuje krok po kroku wszystkie czynności, które należy wykonać, aby cieszyć się własną zieloną ścianą. Jeśli interesuje Cię ta konstrukcja, zapraszamy do obejrzenia oferty gotowego zestawu wewnętrznego ogrodu wertykalnego z sześciu paneli ze zbiornikiem do zabudowy w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 162 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości.

Przedstawiamy skróconą instrukcję montażu małego zewnętrznego ogrodu wertykalnego na haczykach z 32 kieszeniami. Wideo prezentuje czynności, które należy wykonać, aby zbudować ten ogród wertykalny. Jeśli interesuje Cię ta zielona ściana, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu zewnętrznego ogrodu wertykalnego z dwóch paneli na haczykach w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 79 cm szerokości na 122 cm wysokości.

Film to skrócona instrukcja montażu małego zewnętrznego ogrodu wertykalnego z 32 kieszeniami. Wideo prezentuje czynności, które należy wykonać, aby zbudować własną zieloną ścianę. Jeśli interesuje Cię ten ogród wertykalny, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu zewnętrznego ogrodu wertykalnego z dwóch paneli w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 84 cm szerokości na 132 cm wysokości.

Film to skrócona instrukcja montażu dużego zewnętrznego ogrodu wertykalnego z 64 kieszeniami. Wideo prezentuje czynności, które należy wykonać, aby zbudować własną zieloną ścianę. Jeśli interesuje Cię ta zielona ściana, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu zewnętrznego ogrodu wertykalnego z czterech paneli w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 164 cm szerokości na 132 cm wysokości.

Oto skrócona instrukcja montażu dużego zewnętrznego ogrodu wertykalnego z 96 kieszeniami. Film prezentuje każdą z czynności niezbędnych do wykonania, aby zbudować własną zieloną ścianę. Jeśli interesuje Cię ten ogród wertykalny, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu zewnętrznego ogrodu wertykalnego z sześciu paneli w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 244 cm szerokości na 132 cm wysokości.

Przedstawiamy pełną instrukcję montażu dużego zewnętrznego ogrodu wertykalnego. Film krok po kroku z dokładnością prezentuje każdą z czynności, które należy wykonać, aby zbudować własną zieloną ścianę. Jeśli interesuje Cię ten ogród wertykalny, zachęcamy do zapoznania się z ofertą gotowego zestawu zewnętrznego ogrodu wertykalnego z sześciu paneli w naszym sklepie internetowym.

Wymiary ogrodu to 244 cm szerokości na 132 cm wysokości.

Wywiady

Wywiad z twórcami zielonej ściany w Radomsku

Jesteśmy producentami paneli zamontowanych na dużej zielonej ścianie  w Radomsku. Przedstawiamy wywiad z przedstawicielami firmy Fiba, która zbudowała ogród wertykalny z wykorzystaniem paneli Vertical Planter PlantaUp. Firma chwali sobie łatwość montażu oraz lekkość wykonanej przez nas konstrukcji – paneli do ogrodów wertykalnych.

Wywiad z projektantką wnętrz

Przedstawiamy wywiad z Panią Natalią Teixeira, która jest projektantką wnętrz. Umieszcza ona we wnętrzach swoich klientów zielone ściany. Zdecydowała się ona również zbudować ogród wertykalny we własnym domu. Zachęcamy do obejrzenia tej pięknej żywej ściany oraz wywiadu, który zawiera informacje na temat posiadania własnej zielonej ściany.

Wywiad z twórcami stojącego ogrodu wertykalnego w Kamionce

Przedstawiamy wywiad z budowy zielonej ściany przy Urzędzie Miejskim w Kamionce. Ogród wertykalny przy Urzędzie Miejskim okazał się świetnym sposobem zagospodarowania terenu. Ponadto zaangażował on miejscową młodzież, która aktywnie pomogła przy jego budowie.