Gotowe zestawy – zrób to sam!

Dzięki naszym produktom, istnieje możliwość samodzielnego wykonania zielonej ściany.  Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszego Sklepu internetowego oraz zapoznania się z zakładką Instrukcje do ogrodów wertykalnych, a także naszym kanałem YouTube – Ogrody Wertykalne. Znajduje się tam bardzo dużo przydatnych informacji na tematy takie jak: w jaki sposób wykonać ogród wertykalny oraz jakich materiałów użyć aby wykonać zieloną ścianę.

Nasza oferta produktowa i merytoryczna 

Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób początkujących, które samodzielnie chcą wykonać ogród wertykalny, ale nigdy nie miały z tym do czynienia.

  • Możecie Państwo wysłać nam wymiar planowanego ogrodu, a wtedy sami wyliczymy Wam optymalną ilość potrzebnego materiału. 
  • Do wyceny transportu potrzebujemy informacji na temat miejsca realizacji. Materiały można odebrać również osobiście.

W przypadku rozważania zakupu elementów do stworzenia ogrodu wertykalnego, służymy pomocą merytoryczną. Zawsze służymy fachową pomocą, dotyczącą zarówno budowy żywej ściany jak i roślin stosowanych na ogrodach wertykalnych. Prowadzimy również szkolenia z budowy zielonych ścian.

Systemy do budowy ogrodów wertykalnych

Zostały one zaprojektowane tak aby każdy mógł samodzielnie, w prosty sposób wykonać ogród wertykalny. Można używać ich zarówno na ścianach wewnętrznych jak i zewnętrznych, ogrodzeniach i innych podporach. Oba rodzaje z łatwością przytniemy do dowolnego rozmiaru. Panele Vertical Planter możemy również zamówić pod konkretny wymiar. Boki można oprawiać w ramy z różnych materiałów (stal nierdzewna, drewno itp.).

Dzięki instrukcjom i filmom zamieszczonym na naszej stronie, możecie dowiedzieć się Państwo, w jaki sposób samodzielnie wykonać ogród wertykalny. Dostępność paneli Vertical Planter  – do 10 dni roboczych. Dostępność paneli Florafelt  – do 60 dni roboczych. W celu zakupu prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

Filmy instruktażowe – to naprawdę proste!

W naszej ofercie znajdują się gotowe komplety do budowy ogrodu wertykalnego, jak i inne elementy oraz akcesoria wspomagające montaż. Dodatkowo, do każdego zestawu dołączamy krótkie filmy instruktażowe, przedstawiające montaż zielonych ścian.

Wewnętrzne zielone ściany

Duży 72-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu wewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem.

Wymiary ogrodu to 162 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z sześciu 12-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje aż 72 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 72-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Mały 36-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy małego ogrodu wewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany wewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z małym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 162 cm szerokości na 191 cm wysokości. Zbiornik ma wielkość 28 cm wysokości na 28 cm głębokości na 75 cm szerokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z trzech 12-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje 36 kieszeni przygotowanych pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 36-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Zewnętrzne zielone ściany

Duży 96-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem.

Wymiary ogrodu to 244 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z sześciu 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje aż 96 kieszeni przygotowanych pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 96-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Duży 64-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy dużego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany zewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z tym dużym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 164 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z czterech 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje aż 64 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 64-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Mały 32-kieszeniowy ogród wertykalny

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy małego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany zewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z tym małym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 84 cm szerokości na 132 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z dwóch 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje 32 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród będzie nawadniany automatycznie, za pomocą prostego sterowania. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 32-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany.

Skrótowa instrukcja

Pełna instrukcja

Mały 32-kieszeniowy ogród wertykalny z podlewaniem ręcznym

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe z budowy małego ogrodu zewnętrznego. Jeden z nich przedstawia dokładną instrukcje, drugi zaś  jest pełnowartościowym skrótem. Dokładna instrukcja przedstawia budowę dużej ściany zewnętrznej, jednak etapy i sposób budowy jest tożsamy z tym małym ogrodem wertykalnym.

Wymiary ogrodu to 79 cm szerokości na 122 cm wysokości. Ściana montowana jest z elementów, które zawarte są w gotowym zestawie do budowy ogrodu wertykalnego. Składa się między innymi z dwóch 16-kieszeniowych paneli filcowych Vertical Planter, co daje 32 kieszenie przygotowane pod posadzenie roślin. Rośliny nie są częścią zestawu. Zachęcamy do skomponowania własnej ściany z pomocą naszej strony Wybierz rośliny. Zmontowany ogród przeznaczony jest do nawadniania ręcznego. W naszym sklepie internetowym znajduje się pełna oferta i opis 32-kieszeniowego zestawu do budowy zielonej ściany z nawadnianiem ręcznym.

Skrótowa instrukcja