Indywidualne gotowe zestawy montażowe

Oferujemy wykonanie gotowych zestawów montażowych na wymiar. Dzięki temu nie musisz się ograniczać i dostosowywać. W razie chęci zakupu kompletnego zestawu, przygotowanego na wymiar, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź o wiadomość e-mail.

Na wymiar sprzedajemy między innymi:

Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób początkujących, które samodzielnie chcą wykonać ogród wertykalny, ale nigdy nie miały z tym do czynienia.

  • Możecie Państwo wysłać nam wymiar planowanego ogrodu, a wtedy sami wyliczymy Wam optymalną ilość potrzebnego materiału. 
  • Do wyceny transportu potrzebujemy informacji na temat miejsca realizacji. Materiały można odebrać również osobiście.

W przypadku rozważania zakupu elementów do stworzenia ogrodu wertykalnego, służymy pomocą merytoryczną. Zawsze służymy fachową pomocą, dotyczącą zarówno budowy żywej ściany jak i roślin stosowanych na ogrodach wertykalnych. Prowadzimy również szkolenia z budowy zielonych ścian.

Oferujemy dwa systemy do montażu ogrodów wertykalnych:

  • Polski system Vertical Planter PlantaUp
  • Panele Florafelt produkowane w USA

Zostały one zaprojektowane tak aby każdy mógł samodzielnie, w prosty sposób wykonać ogród wertykalny. Można używać ich zarówno na ścianach wewnętrznych jak i zewnętrznych, ogrodzeniach i innych podporach. Oba rodzaje z łatwością przytniemy do dowolnego rozmiaru. Boki można oprawiać w ramy z różnych materiałów (stal nierdzewna, drewno itp.).

Dzięki instrukcjom planowania i wykonania zielonych ścian i filmom o ogrodach wertykalnych zamieszczonym na naszej stronie, możecie dowiedzieć się Państwo, w jaki sposób samodzielnie wykonać ogród wertykalny. Dostępność paneli Vertical Planter PlantaUp  – do 10 dni roboczych. Dostępność paneli Florafelt  – do 60 dni roboczych. W celu zakupu prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub do skorzystania z naszego sklepu internetowego Ogrody Wertykalne.