Szkolenia

Jako firma doświadczona, a także otwarta na współpracę, organizujemy szkolenia, na których dzielimy się wiedzą o ogrodach wertykalnych. Jeśli Interesujecie się aranżacją wnętrz, roślinnością i Chcecie zostać instalatorem ogrodów wertykalnych, to szkolenie jest właśnie dla was. Po jego przejściu będziecie w stanie sami wykonać zieloną ścianę!

Na szkolenie należy zarezerwować minimum 6 godzin, podczas których uczestnik nauczy się podstaw do samodzielnej pracy w zakresie:

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu. Data szkolenia jest ustalona odgórnie. Aby zapisać się na szkolenie, zapraszamy o kontakt telefoniczny lub poprzez wiadomość email.

Na szkolenia dobieramy maksymalnie  grupy  3-4 osobowe. W cenie są materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz wspólny obiad oraz oczywiście ogromna dawka wiedzy! Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymują certyfikat, Panel do wykonywania zielonych ścian oraz dodatkową zniżkę na zakup naszych materiałów.

Szeroki zakres informacji na temat szkolenia, a także związanych z nim plusów, omawiamy również na naszym Blogu o ogrodach wertykalnych. Dowiedz się więcej o szkoleniach wykonywanych przez Ogrody Wertykalne oraz o technikach wykonywania zielonych ścian.

Istnieje również możliwość organizacji szkolenia u Państwa w firmie.