sklep online
| Ogrody wertykalne wewnętrzne
2296
page-template-default,page,page-id-2296,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Ogrody wertykalne wewnętrzne

Ogrody wertykalne wewnętrzne są najprostsze do wykonania. Dzięki temu, że znajdują się wewnątrz budynków możemy stworzyć im bardzo dobre warunki do bytowania. Zbliżone do ich naturalnych. Możemy kontrolować temperaturę, wilgotność powietrza i podłoża oraz światło. 

 

 

Dobre warunki powodują, że rośliny czują się bardzo dobrze i potrafią rosnąć bardzo szybko. Wtedy już  od Państwa zależy jak będzie prezentował się  ogród. Rośliny należy regularnie pielęgnować. 

 

Pielęgnacja jest jednak bardzo prosta i każdy jest w stanie ją wykonać. Jak wykonać serwis zielonej ściany dowiecie się Państwo w zakładce instrukcje lub na naszym kanale You Tube. Jeśli jednak nie chcecie Państwo wykonywać jej sami polecamy Państwu nasza usługę serwisu zielnych ścian które zostały przez nas wykonane.

 

Ogrody wertykalne wewnętrzne występują zarówno w wersji z obiegiem otwartym jak i z obiegiem zamkniętym (tz. mobilne zielone ściany).

 

  • Żywe ściany z obiegiem otwartym wymagają podłączenia wody oraz wykonania odpływu da kanalizacji. Docelowo jednak tego typu pionowe ogrody sprawdzają się lepiej gdyż wymagają dbałości jedynie o rośliny. Jeśli planujecie Państwo dużą zieloną ścianę zdecydowanie polecamy to rozwiązanie. Waga ogrodu nie przekracza 25 kg/m2 !!!

Jak wykonać przyłącza do zielonej ściany dowiecie się Państwo w zakładce Instrukcje lub na naszym kanale You Tube.

 

  • Ściany mobilne z zamkniętym obiegiem wody wymagają jedynie podłączenia do prądu ale niestety są bardziej pracochłonne w utrzymaniu. Więcej na temat tego rozwiązania dowiecie się Państwo w zakładce Mobilne zielone ściany.

 

16-575x1024

pinterest

UnknownPoland