sklep online
| „KOŁO” Z MCHU STABILIZOWANEGO
2135
post-template-default,single,single-post,postid-2135,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

„KOŁO” Z MCHU STABILIZOWANEGO

zywy obraz z mchu

01 lip „KOŁO” Z MCHU STABILIZOWANEGO

Jest to mech, który został poddany zabiegom, które sprawiły, że mech wygląda jak żywy, ale jego naturalne soki zostały zastąpione przez roztwór stabilizacyjny. Dzięki temu, przez wiele miesięcy mech nie traci na swoich naturalnych wyglądzie.  Tak pozyskany mech jest później wykorzystywany do tworzenia wielu ciekawych aranżacji.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem przeróżnych aranżacji z mchów stabilizowanych. Od dużych ścian po małe obrazy. Staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Zielone ściany tworzymy z dwóch gatunków mchu: płaskiego i poduszkowego. Dodatkowo wykorzystujemy również rośliny stabilizowane.

Nasza ostatnia realizacja to koło o średnicy 160 cm, wyklejone w całości mchem leśnym płaskim. „Obraz z mchu” został od tyłu podświetlony, aby stworzyć dodatkowe wrażenia wizualne. Ciemna zieleń mchu doskonale wpisuje się w kolorystykę i prostotę wnętrza.

obrazy z mchu stabilizowanego

pinterest

UnknownPoland