sklep online
| KOMPLEKS ZIELONYCH ŚCIAN W DOMU
2655
post-template-default,single,single-post,postid-2655,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

KOMPLEKS ZIELONYCH ŚCIAN W DOMU

zielona sciana

09 października KOMPLEKS ZIELONYCH ŚCIAN W DOMU

Jeśli chcemy mieć w naszym wnętrzu zieloną ścianę,  lub kilka, musimy już o tym pomyśleć na etapie projektowania. Jest to bardzo istotne, ponieważ do każdej ze ścian należy doprowadzić przyłącza, tzn. doprowadzenie i odprowadzenie wody z ogrodu, a także źródło światła. W przypadku kilku zielonych ścian w domu, musimy też pamiętać o tym, żeby znaleźć miejsce na sterowanie całą ścianą.

Wnętrze domu utrzymane jest w ciemnych barwach, przełamane wstawkami z drewna, również w ciemnym odcieniu. Do takiego połączenia materiałów idealnie dopasowują się nasze zielone ściany. Do obsadzenia ogrodów wertykalnych, Klient wybrał oprócz Scindapsusa inne gatunki, takie jak: Monstera, Chamedora, Kroton i Skrzydłokwiat. Wstawki z tych gatunków zawsze ożywiają ścianę, ze względu na inny pokrój i kolory. Oprócz tego, że zielona ściana prezentuje się bardzo estetycznie, to jednocześnie dba o powietrze w naszym wnętrzu. Oczyszcza z niebezpiecznych związków chemicznych oraz nawilża je, co zdecydowanie poprawia jakość życia.
ogrod-wertykalny-1024x746

maly-ogrod-wertykalny-669x1024

pinterest

UnknownPoland