sklep online
| MOBILNA ZIELONA ŚCIANA
2984
post-template-default,single,single-post,postid-2984,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

MOBILNA ZIELONA ŚCIANA

mobilnazielonasciana

01 wrz. MOBILNA ZIELONA ŚCIANA

Planujesz u siebie zieloną ścianę, ale nie masz możliwości doprowadzenia i odprowadzenia wody? Żaden problem. W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie ogrodu wertykalnego w tzw. zamkniętym obiegu wody. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że możemy naszą zieloną ścianę przestawiać w dowolne miejsce. Komuś, kto lubi zmiany w swoim wnętrzu, na pewno takie rozwiązanie przypadnie do gustu.

Decydując się na ogród wertykalny w zamkniętym obiegu wody, musimy pamiętać, że trzeba mu poświęcić trochę więcej czasu na pielęgnację. Dodatkową czynnością, którą należy wykonywać to dolewanie wody do zbiornika (minimum raz w tygodniu) oraz czyszczenie zbiornika – brud i osad może spowodować zatkanie kroplowników).

Najnowsza „mobilna realizacja” – wymiary: 2 m x 2 m.

Mobilna-zielona-sciana

Zastosowane gatunki – Epipremnum (tło), Monstera, Sanserwieria, Kordylina i Kalatea.

Mobilne ogrody wertykalne, to dobry sposób na wprowadzenie zieleni do wnętrza, bez konieczności wykonywania przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Potrzebujemy wyłącznie gniazdka, aby włączyć oświetlenie i nawadnianie.

pinterest

UnknownPoland