Specyfikacja techniczna paneli

Na tej stronie znajdują się specyfikacje techniczne najczęściej stosowanych rozmiarów paneli do ogrodów wertykalnych. Są nimi panele Vertical Planter PlantaUp oraz Florafelt. Na życzenie klienta możliwe jest przygotowanie dowolnego rozmiaru. To umożliwia zaplanowanie dokładnie takiej zielonej ściany, jaka pasuje do określonego wnętrza. Taki ogród wertykalny może być spasowany z dokładnością do 1 centymetra. Prezentujemy je również w naszym sklepie internetowym Ogrody Wertykalne.

W naszej ofercie znajduje się kilka zróżnicowanych paneli. Wyróżnia je przede wszystkim ich rozmiar. Dzięki kilku wielkościom możliwe jest znalezienie odpowiedniego w dane miejsce panelu. Podchodzimy do tematu elastycznie i nie zamykamy się na zmiany.

Panel Vertical Planter PlantaUp 4-kieszeniowy

Panel Vertical Planter PlantaUp 12-kieszeniowy

Panel Vertical Planter PlantaUp 16-kieszeniowy

Florafelt to panele do wykonywania ogrodów wertykalnych produkowane w USA. Są w 100% wykonane z przetworzonych plastikowych butelek po wodzie. Gotowe kieszenie są przyszywane do lekkiej wodoodpornej płyty z tworzywa sztucznego. Woda przemieszcza się tylko przez tkaninę. Za pomocą paneli Florafelt, można łatwo i szybko wykonać ogród wertykalny. Kwiatowa ściana na bazie takiej konstrukcji również doskonale sprawdzi się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.