sklep online
| ZIELONA ŚCIANA POD SUFITEM
1715
post-template-default,single,single-post,postid-1715,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

ZIELONA ŚCIANA POD SUFITEM

zielona sciana

27 sie ZIELONA ŚCIANA POD SUFITEM

Kolejny projekt to zielona ściana znajdująca się w pasie pod sufitem. Zastosowaliśmy jeden gatunek roślin – Scindapsus z soczyście zielonymi liśćmi. W zielonej ścianie wmontowany jest obieg otwarty, gdzie woda podlewająca rośliny pobierana jest bezpośrednio z wodociągu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Inwestor nie musi martwić się o dodatkowe nawadnianie roślin. Zielona ściana została oświetlona punktowymi lampami sufitowymi. Należy zaznaczyć, iż dla prawidłowego rozwoju roślin, lampy powinny doświetlać zieloną ścianę minimum 8 godzin w ciągu dnia. Tylko prawidłowa pielęgnacja zagwarantuje wzrost i świeżą zieleń pnączy.

ogrod wertykalny

 Po raz kolejny  zielona ściana została połączona z monochromatyzmem biało – szarego wnętrza, w którym stanowi centralny punkt. Jednolitość barwy Scindapsusa w połączeniu z klasyczną aranżacją pomieszczenia nadaje mu świeżości i nowoczesnego charakteru.

 

pinterest

UnknownPoland