sklep online
| ZIELONA ŚCIANA W BIURZE
1507
post-template-default,single,single-post,postid-1507,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

ZIELONA ŚCIANA W BIURZE

zielona sciana biuro

23 maja ZIELONA ŚCIANA W BIURZE

Nasza najnowsza realizacja powstała na zlecenie jednej z radomskich firm. Zielona ściana ozdobiła pokój prezesa. W ogrodzie wertykalnym zastosowaliśmy połączenie dwóch roślin: Scindapsusa i Zielistki, gdzie pierwsza z nich stanowi tło ogrodu wertykalnego. zielona ściana została podłączona do nawodnienia z obiegiem otwartym – woda potrzebna roślinom dostarczana jest bezpośrednio z wodociągu, jej naddatek zostaje odprowadzany do kanalizacji.  Takie rozwiązanie sprawia, że ogród wertykalny nie wymaga dużych nakładów pracy związanych z pielęgnacją.

Całość nadaje świeżego charakteru pomieszczeniu. Soczysta zieleń idealnie współgra z połączeniem czystej bieli oraz czerni zastosowanymi w biurze. Należy również wspomnieć o atutach roślin. Obok niewątpliwego waloru estetycznego, oczyszczają i nawilżają powietrze, tworząc swoisty mikroklimat.zielona ściana w biurze

Również zastosowane oświetlenie, swoim prostym kształtem i monochromatycznością koreluje z nowoczesnością wnętrza. Oświetlenie jest niezwykle istotne dla wzrostu roślin w ogrodach wertykalnych. Należy pamiętać o regularnym włączaniu lamp, by cieszyć się zielenią roślin jak najdłużej.

Ogród wertykalny to doskonały pomysł na głęboką i soczystą zieleń w domu bez uciążliwej pielęgnacji. Jest również świetnym rozwiązaniem dla osób szukających ciekawego i niebanalnego designu w przestrzeni biura czy zacisza domowego.

pinterest

UnknownPoland