Kolejny projekt został wykonany dla jednej z warszawskich firm.żywy obraz

 

Ogród wertykalny obsadziliśmy dwoma gatunkami roślin. Bazę stanowi Epipremnum, ze względu na liście tworzące jednolitą, zieloną taflę. Całość ożywiliśmy ciekawymi w kształcie Monsterami, które nadają projektowi świeżości i nowoczesnego wyglądu. Projekt po zamontowaniu tworzy interesujące połączenie. Wyrazu dodatkowo dodaje oświetlenie, które zostało wmontowane w sufit obiektu, tak by było niewidoczne. Należy zaznaczyć, że lampy nakierowane na rośliny oprócz roli wyróżnienia zielonej ściany, doświetlają liście tak, aby zapewnić gatunkom odpowiednie warunki do wzrostu. Prawidłowy rozwój zielonej ściany zagwarantowany jest również poprzez automatyczny system nawodnienia. To oszczędność pracy i czasu Inwestorów.zielona ściana

Głęboka, ciemna zieleń ogrodu wertykalnego współgra z ornamentami roślinnymi zastosowanymi na szklanych ścianach recepcji. Również drewno samej lady idealnie komponuje się z zieloną ścianą. Dodatkowo zastosowana zieleń kontrastuje z logo firmy nadając mu wyrazu. Ogród wertykalny ożywia całe wnętrze, zaznaczając najważniejszy punkt pomieszczenia, jakim jest recepcja.
To już kolejna firma, która zdecydowała się na nasz projekt ogrodu wertykalnego umieszczając go w centrum recepcji. To niebanalny sposób na zaaranżowanie ścian oraz wprowadzenie do wnętrza niepowtarzalnego klimatu, z całą pewnością zapamiętanego przez klientów firmy.