Kompleksowa usługa – wykonanie ściany z roślin

Jeśli interesuje Państwa kompleksowa usługa zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią oraz realizacjami pokazanymi na naszych kontach PinterestInstagram oraz Facebook.

 

Wszystkie prace wykonane są przez nas. Znajdziecie tam Państwo zdjęcia z zarówno nowych jak i starszych realizacji które świadczą o wysokiej jakości wykonania.

Wszystkie nasze zielone ściany wykonane są z tkanin izolowanych lekką płyta HDPE, elementów stali nierdzewnej oraz selekcjonowanych roślin. Nasze materiały pozwalają aby rośliny mogły swobodnie oddychać i rozrastać się przez wiele lat. Każda ściana posiada gwarancję zarówno na konstrukcje jak i rośliny.

Kwiatowa ściana powstaje w krótkim czasie. Większość części takiej kompozycji wykonujemy u nas. U Państwa składamy gotowe elementy. Dzięki temu realizujemy nasze prace w całej Polsce.

Najczęściej odbywa się to dwuetapowo:

  • Pierwszy etap to montaż ram, systemu oraz start podłączenia wodnego i elektrycznego.
  • W drugim etapie żywe ściany są obsadzane roślinami.

Ze względu na to, że rośliny przygotowujemy wcześniej, jest to całkowicie czysty proces. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy ogród wertykalny jest inny i niepowtarzalny.

Ogrody wertykalne wykonane za pomocą naszych materiałów skonstruowane są z bardzo trwałego materiału syntetycznego odpornego na pleśń. Mają tylko 7 cm głębokości i ważą nie więcej niż 25 kg/m2 !!

  • roślin mogą swobodnie oddychać – nigdy nie zostaną przelane i nie grozi im gnicie.
  • rozwijają się przez długie lata- Korzeniom roślinnym nigdy nie zabraknie miejsca.
  • panel gwarantuje prawidłowy obieg powietrza
  • w naszych realizacjach sami możemy zdecydować czy przy roślinach zostawimy odrobinę ziemi, czy też wyeliminujemy ją całkowicie. Dzięki temu, nasze systemy są bardzo czyste i przyjazne dla alergików.