sklep online
| Kompleksowa usługa
2279
page-template-default,page,page-id-2279,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Kompleksowa usługa

Jeśli interesuje Państwa kompleksowa usługa zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią oraz realizacjami pokazanymi na naszych kontach PinterestInstagram oraz Facebook. Wszystkie prace wykonane są przez nas. Znajdziecie tam Państwo zdjęcia z zarówno nowych jak i starszych realizacji które świadczą o wysokiej jakości wykonania.

 

Wszystkie nasze zielone ściany wykonane są z tkanin izolowanych lekką płyta HDPE, elementów stali nierdzewnej oraz selekcjonowanych roślin. Nasze materiały pozwalają aby rośliny mogły swobodnie oddychać i rozrastać się przez wiele lat. Każda ściana posiada gwarancję zarówno na konstrukcje jak i rośliny.

 

Kwiatowa ściana powstaje w krótkim czasie. Większość części takiej kompozycji wykonujemy u nas. U Państwa składamy gotowe elementy.

 

Najczęściej odbywa się to dwuetapowo:

  • Pierwszy etap to montaż ram, systemu oraz start podłączenia wodnego i elektrycznego.
  • W drugim etapie żywe ściany są obsadzane roślinami.

 

Ze względu na to, że rośliny przygotowujemy wcześniej, jest to całkowicie czysty proces. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy ogród wertykalny jest inny i niepowtarzalny.

 

zielona-sciana-radom-2-628x1024

pinterest

UnknownPoland