sklep online
| O Nas
575
page-template-default,page,page-id-575,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

O Nas

Od początku działalności firmy jednym z głównych celów była edukacja społeczeństwa o konieczności wprowadzanie natury do naszego otoczenia. Poprzez projektowanie i wykonywanie ogrodów staraliśmy się przemycać jak najwięcej naturalnych materiałów oraz propagować ekologiczne rozwiązania.

W 2010  roku, po wizycie w Polsce Francuskiego botanika Patricka Blanca odkryliśmy nową możliwość – ogrody wertykalne. W rozwijającym się świecie, gdzie dookoła otaczają nas wielkogabarytowe budowle, okazało się że możemy obsadzać ściany roślinnością!

W tym samym roku rozpoczęliśmy współprace z Amerykańską firmą PlantsOnWalls, która jest producentem systemu Florafelt. Panele wykonane są w 100% z filcu pochodzącego z recyklingu i są wykonane z nietoksycznych materiałów.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy dzięki kooperacji z innymi firmami i instytucjami pozwoliło nam na stworzenie naszego własnego modułowego systemu do wykonywania ogrodów wertykalnych Vertical Planter.

 

Jesteśmy producentem paneli do wykonywania ogrodów wertykalnych Vertical Planter oraz wyłącznym dystrybutorem modułów Florafelt na ternie Polski i wschodniej Europy.  W swojej ofercie posiadamy  porosty i mchy do obsadzania ścian oraz liczne akcesoria do wykonywania ogrodów wertykalnych.

Poprzez sprzedaż, szkolenia oraz pomoc w realizacjach edukujemy innych. Ciągle się rowijamy i  ulepszamy nasze produkty. Prowadzimy badania nad ogrodami wertykalnymi wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

Ponad to świadczymy usługi m.in. w zakresie budowy zielonych ścian z mchów i porostów oraz roślinnych ogrodów wertykalnych wewnętrznych jak i zewnętrznych.

 

 

 

 

pinterest

UnknownPoland