sklep online
| Vertical Planter
2314
page-template-default,page,page-id-2314,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Vertical Planter

Panele Vertical Planter to najprostsze rozwiązanie do wykonania profesjonalnego ogrodu wertykalnego. Materiał wykorzystany do produkcji modułów jest w 100% wykonany z elementów, które pochodzą z recyklingu.

 

Zastosowanie tkaniny pozytywnie wpływa na rozwój roślin. Korzenie mogą swobodnie oddychać i rozrastać się przez wiele lat.

 

Gotowe kieszenie osadzone są na lekkiej, nieprzepuszczalnej płycie z tworzywa sztucznego. Woda zasilająca rośliny przesiąka jedynie przez tkaninę, dzięki czemu zielona ściana z mchu lub innych roślin nie niszczy podłóg i elementów wyposażenia. Płyta usztywnia panel oraz jest dodatkową izolacją. 

Stosując odpowiednią technikę montażu z paneli możemy tworzyć zarówno pionowe ogrody wewnętrzne i zewnętrzne.

 

Zrób to sam… – Panele Verticla Planter to doskonały sposób aby samemu wykonać ogród wertykalny!

Jak chcesz się dowiedzieć jak zrobić ogród wertykalny, zapoznaj się również z zakładką Instrukcje oraz naszym kanałem YOU TUBE

 Panel do zielonych ścian

 ogrodwertykalny-06-zmniejszony-769x1024

Cechy panelu Vertical Planter:

  • rozmiar: szerokość 79 cm x wysokość 61 cm x głębokość złożonego panelu 3 cm, po rozłożeniu do ok 10 cm
  • waga: 3 kg (około 12 kg z roślinami),
  • zawiera:  włókninę korzeniową, zestaw kroplowników, wkręty do mocowania,
  • ma 12 kieszeni na rośliny,
  • kolor filcu: czarny,
  • nie zawiera roślin.

Trwałe, bezpieczne i ekologiczne

 

Panel do ogrodu wertykalnego

Vertical Planter jest odpory na mole, pleśń i nie powoduje przykrego zapachu. Nie zawiera też czynników alergennych, związków drażniących ani rakotwórczych.

Płyta mocująca jest wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Panel wyróżnia się niewielką wagą oraz wysoką wytrzymałością. Jest też odporny na wodę i chemikalia. Vertical Planter w całości powstają z materiałów, które pochodzą z recyklingu. Dzięki temu ściany z roślin są jeszcze bardziej naturalne i ekologiczne. Ponadto stabilny, miękki i prawie niezniszczalny materiał zapewnia optymalne środowisko dla wertykalnego ogrodu.

 

instrukcje8-1012x1024

Największymi zaletami paneli Florafelt lub Vertical Planetr, jest ich wytrzymałość oraz zdolność do stwarzania specyficznego, sprzyjającego rozwój roślin środowiska.

 

Ogrody wertykalne wykonane za pomocą naszych materiałów skonstruowane są tak, aby :

 

  • rośliny mogły swobodnie oddychać i rozwijać się przez długie lata
  • korzeniom roślinnym nigdy nie zabraknie miejsca. 
  • nasze rośliny nigdy nie zostaną przelane i nie grozi im gnicie.

 

Podczas podlewania front ogrodu pozostaje suchy, a woda spływa jedynie po tylnej ścianie paneli. Roślina pobiera  tyle wody ile potrzebuje, a jej nadmiar jest oddawany.  Obieg powietrza oraz szybko schnący materiał, eliminują możliwości powstawania różnego rodzaju pleśni. W naszych realizacjach sami możemy zdecydować czy przy roślinach zostawimy odrobinę ziemi, czy też wyeliminujemy ją całkowicie. Dzięki temu, nasze systemy są bardzo czyste i przyjazne dla alergików.

 

pinterest

UnknownPoland