sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt | Florafelt
642
page-template-default,page,page-id-642,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Florafelt

Florafelt, to lekkie donice służące do wykonywania ogrodów wertykalnych. Wykonane są w 100% z przetworzonych plastikowych butelek po wodzie. Gotowe kieszenie są przyszywane do lekkiej wodoodpornej płyty z tworzywa sztucznego. Woda przemieszcza się  tylko przez tkaninę. Za pomocą paneli Florafelt, można łatwo i szybko wykonać ogród wertykalny. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

florafelt-vertical-garden-planter-12-pocket-2

  • Rozmiar: szerokość 81 cm x wysokość 61 cm x głębokość 4 cm,
  • Waga: 3,2 kg (około 12 kg z roślinami),
  • Zawiera:  włókninę korzeniową, linię kroplującą oraz wieszaki do montowania,
  • 12 kieszeni na rośliny,
  • Kolor filcu: czarny,
  • Nie zawiera roślin.

Trwałe i bezpieczne

Panel jest odpory na mole, pleśń i nie powoduje przykrego zapachu oraz alergii. Nie zawiera związków drażniących ani rakotwórczych. Płyta mocująca wykonana jest z polipropylenu (HDPE) – bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest lekki i bardzo wytrzymały, a także odporny na chemikalia i wodę.

Ekologiczna konstrukcja

Pionowe panele do tworzenia ogrodów wertykalnych wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, tworząc miękką tkaninę, która jest nietoksyczna, stabilna i praktycznie niezniszczalna. Ekologiczny materiał syntetyczny tworzy idealne środowisko dla pionowych ogrodów. Jest bardzo ceniony i chętnie wykorzystywany przez artystów i architektów, ponieważ jest trwalszy od materiałów organicznych, które podlegają szybkiemu rozkładowi.

Florafelt-Vertical-Garden-Guide-14 Florafelt-Vertical-Garden-Guide-13 florafelt-vertical-garden-planter-12-pocket-5

pinterest

RussiaPolandEnglish