sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt | Vertical Planter
645
page-template-default,page,page-id-645,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Vertical Planter

Panele Vertical Planter to najprostsze rozwiązanie do wykonania profesjonalnego ogrodu wertykalnego. Materiał wykorzystany do produkcji modułów wykonany jest w 100% z elementów pochodzących z recyklingu. Zastosowanie rozwiązań materiałowych pozytywnie wpływa na rozwój roślin. Korzenie roślin mogą swobodnie oddychać i rozrastać się przez wiele lat. Gotowe kieszenie osadzone są na lekkiej, nieprzepuszczalnej płycie z tworzywa sztucznego.  Woda zasilająca rośliny przesiąka jedynie przez tkaninę. Płyta usztywnia panel oraz jest dodatkową izolacją. Po zastosowaniu odpowiedniej techniki wykonania zielonej ściany, panele możemy wykorzystać zarówno do tworzenia wewnętrznych jak i zewnętrznych ogrodów wertykalnych.

 

  • Rozmiar: szerokość 80 cm x wysokość 61 cm x głębokość 3 cm,
  • Waga: 3 kg (około 12 kg z roślinami),
  • Zawiera:  włókninę korzeniową, zestaw kroplowników, wkręty do mocowania,
  • 12 kieszeni na rośliny,
  • Kolor filcu: czarny,
  • Nie zawiera roślin.

 

Trwałe, Bezpieczne i Ekologiczne

Panel jest odpory na mole, pleśń i nie powoduje przykrego zapachu oraz alergii. Nie zawiera związków drażniących ani rakotwórczych. Płyta mocująca wykonana jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest lekki, cienki i bardzo wytrzymały, a także odporny na chemikalia i wodę. Panele do tworzenia ogrodów wertykalnych wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Materiał zastosowany do wykonania Paneli tworzy idealne środowisko dla pionowych ogrodów. Jest nietoksyczny, stabilny i praktycznie niezniszczalny.

 

W celu zapoznania się z technikami wykonywania ogrodów wertykalnych zapraszamy do zapoznania się z zakładką INSTRUKCJE.

 

instrukcje

 

 

instrukcje

 

pinterest

RussiaPolandEnglish