sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt | Mech
531
page-template-default,page,page-id-531,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Mech

Stabilizacja jest  procesem, któremu są poddawane rośliny. Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko. Podczas stabilizacji naturalne soki roślin są zastępowane przez roztwór stabilizacyjny. Po poddaniu stabilizacji, rośliny nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy, a dodatkowo nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania.
Wykonujemy zielone ściany ze stabilizowanych mchów i porostów oraz posiadamy w sprzedaży mchy, porosty oraz rośliny stabilizowane do wykonywania aranżacji wertykalnych.

 

MECH GĄBCZASTY – POLEMOSS

probnik-mechpoduszka2aMech gąbczasty Polemoss jest wyśmienitym elementem dekoracyjnym oraz idealnym materiałem do wykonywania zielonych obrazów i aranżacji 3D. Plastyczność i wyjątkowość materiału sprawia, że idealnie spełnia on zadanie obrazów oraz zielonych ścian. Szczególnie imponująco wygląda w połączeniu  z mchem płaskim.

mech

 

MECH PŁASKI – FLAT MOSS

probnik-mechplaski1Spokojny, a jednocześnie elegancki mech płaski stabilizowany, to całkowicie nowe spojrzenie na aranżacje przestrzeni. Stworzony przez samą Naturę, zamknięty w czasie, niezmiennie cieszy i budzi podziw.
Doskonale sprawdza się jako tło wielu kompozycji. Jest idealny do tworzenia firmowych logotypów. Wykorzystuje się go w stworzeniu ogrodów wertykalnych, żywych obrazów, różnorodnych form graficznych, a także jako element dodatkowy przy dekoracjach różnego rodzaju. Często wykorzystywany jako produkt promocyjny. Piękna zielona reklama, stanowi o dbałości o ekologię i środowisko.

 

 

CHROBOTEK DEKORACYJNY

chrobotek

 

 

Wyrazisty. Pochodzi z czystych i dziewiczych lasów Europy Północnej.  Kształtem i aromatem przypominający przytulną ściółkę leśną. Wypukły kształt oraz specyficzna budowa czyni go niepowtarzalnym i uniwersalnym elementem dekoracyjnym. Jest wytrzymały oraz plastyczny. Wspaniale prezentuje się na dużych oraz małych powierzchniach, tworząc zielone ściany, a także obrazy wertykalne. Oferujemy chrobotek dekoracyjny stabilizowany w 28 kolorach!

 

PIELĘGNACJA

Nie wymaga wody.
Rośliny stabilizowane nie wymagają podlewania i tworzenia systemów nawadniających. Są całkowicie bezobsługowe, nie tracąc przy tym swojej naturalnej soczystości. Należy pamiętać, aby chronić je przed nadmiernym kontaktem z wodą, nie spryskujmy powierzchni żadnego rodzaju aerozolami. Może to spowodować odbarwienia.

 

Nie wymaga światła.
Rośliny stabilizowane nie preferują zbyt długiego i intensywnego nasłonecznienia. Promienie słońca mogą spowodować matowienie lub blaknięcie. Proces stabilizacji sprawił, że oferowane przez nas rośliny, mchy i porosty, to materiały trwałe oraz przyjazne dla osób cierpiących na alergie. Nie wymagają podlewania, dodatkowego naświetlania i konserwacji. To 100% produkty ekologiczne.

pinterest

RussiaPolandEnglish