sklep online
| Mech
531
page-template-default,page,page-id-531,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Mech na ścianie i w meblach

Rośliny, z których powstają żywe ściany, są poddawane stabilizacji. Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko. Podczas tego procesu naturalne soki roślin są zastępowane przez roztwór stabilizacyjny. Po poddaniu stabilizacji wykorzystane w kompozycji gatunki nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy. Ściany z kwiatów nie wymagają też żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania.

 

Wykonujemy zielone ściany z mchu i porostów, które poddaliśmy stabilizacji. W sprzedaży mamy mchy, porosty (w tym atrakcyjny kolorystycznie chrobotek reniferowy) oraz rośliny stabilizowane, z których można tworzyć pionowe ogrody.

 

MECH GĄBCZASTY – POLEMOSS

probnik-mechpoduszka2aMech gąbczasty Polemoss jest wyśmienitym elementem dekoracyjnym oraz idealnym materiałem do wykonywania zielonych obrazów i aranżacji 3D. Plastyczność i wyjątkowość materiału sprawia, że ściany z mchu tego gatunku mogą przypominać piękne obrazy. Szczególnie imponująco wygląda w połączeniu z mchem płaskim.

mech

 

MECH PŁASKI – FLAT MOSS

probnik-mechplaski1Spokojny, a jednocześnie elegancki mech płaski stabilizowany oferuje całkowicie nowe spojrzenie na aranżacje przestrzeni. Stworzony przez samą Naturę, zamknięty w czasie, niezmiennie cieszy i budzi podziw.

 

Doskonale sprawdza się jako tło wielu kompozycji. Jest idealny do tworzenia firmowych logotypów. Ponadto, powstają z niego piękne ogrody wertykalne, żywe ściany, zielone obrazy i rozmaite formy graficzne. Mech płaski może też być elementem dodatkowym, który uzupełnia ściany z kwiatów. Często jest wykorzystywany jako produkt promocyjny. Piękna zielona reklama jest symbolem dbałości o ekologię i środowisko.

 

 

CHROBOTEK DEKORACYJNY

chrobotek

 

 

Chrobotek reniferowy pochodzi z czystych i dziewiczych lasów Europy Północnej. Dzięki swojej barwie i formie jest wyrazisty, a kształtem i aromatem przypomina przytulną ściółkę leśną. Wypukły kształt oraz specyficzna budowa czynią go niepowtarzalnym i uniwersalnym elementem dekoracyjnym. Chrobotek reniferowy doskonale nadaje się na ściany z mchu, jest bowiem wytrzymały oraz plastyczny. Wspaniale prezentuje się na dużych oraz małych powierzchniach, tworząc zielone ściany, a także obrazy wertykalne. Oferujemy chrobotek dekoracyjny stabilizowany w 28 kolorach!

 

PIELĘGNACJA

Zielona ściana z mchu lub porostów nie wymaga wody.

 

Rośliny stabilizowane nie potrzebują podlewania i tworzenia systemów nawadniających. Są całkowicie „bezobsługowe”, a przy tym nie tracą swojej naturalnej soczystości. Należy pamiętać, aby chronić je przed nadmiernym kontaktem z wodą i nie spryskiwać powierzchni żadnymi aerozolami. Może to spowodować odbarwienia.

 

Ściany z roślin stabilizowanych nie potrzebują światła.

 

Rośliny stabilizowane nie preferują zbyt długiego i intensywnego nasłonecznienia. Promienie słońca mogą spowodować matowienie lub blaknięcie. Proces stabilizacji sprawia, że oferowane przez nas rośliny, mchy i porosty, to materiały bardzo trwałe. Ściany z roślin są też przyjazne osom, które cierpią na alergie. Nie wymagają podlewania, dodatkowego naświetlania i konserwacji. Są to w 100% produkty ekologiczne.

pinterest

RussiaPolandEnglish