sklep online
| Panele
534
page-template-default,page,page-id-534,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Zielone ściany – panele

Systemy Florafelt oraz Vertical Planter zostały zaprojektowane, aby każdy mógł samodzielnie, w prosty sposób wykonać ogród wertykalny. Używamy ich na ścianach, ogrodzeniach i innych podporach. Można je przycinać do dowolnego rozmiaru oraz oprawiać w ramy z różnych materiałów (stal nierdzewna, drewno itp.).

 

Konstrukcja paneli z przodu zawsze pozostaje sucha, co eliminuje wszelkie problemy z wodą na podłodze lub ścianach. Tkanina jest montowana do lekkiej płyty z tworzywa sztucznego, która chroni ściany przed wilgocią i zapewnia dodatkowe wsparcie.

 

Zielone ściany z aranżacją na każdą okazję

 

Dzięki specjalnemu materiałowi do owijania korzeni wkładanie roślin do kieszeni, jak i ich wymiana są niezwykle proste i czyste. Cały proces przypomina wkładanie listu do koperty. Dzięki temu ogród wertykalny można łatwo przearanżować w zależności od nastroju lub okazji. Możemy więc eksperymentować z kolorystyką i teksturą, a w efekcie tworzyć ściany z kwiatów lub mchu dostosowane do okoliczności, wystroju wnętrza czy sezonu.

 

Panele Florafelt oraz Vertical Planter to rozwiązania dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i osób, które zamierzają samodzielnie wykonywać zielone ściany. Dzięki instrukcjom zamieszczonym na naszej stronie, możecie dowiedzieć się Państwo, w jaki sposób samodzielnie wykonać ogród wertykalny.

 

Nasze panele, z których można wykonywać zielone ściany, są wykorzystywane przez wykonawców i architektów na całym świecie. Tworzą oni na nich profesjonalne ogrody wertykalne różnej wielkości.

pinterest

RussiaPolandEnglish