sklep online
Ogrody wertykalne - zielone ściany, florafelt | Panele
534
page-template-default,page,page-id-534,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Panele

Systemy Florafelt oraz Vertical-Planter zostały zaprojektowane, aby nawet samemu w prosty sposób wykonać ogród wertykalny. Używamy ich na ścianach, ogrodzeniach i innych podporach.  Można je przycinać do dowolnego rozmiaru oraz oprawiać w ramy różnego rodzaju ( stal nierdzewna, drewno itp.).
Konstrukcja paneli z przodu zawsze pozostaje sucha, co eliminuje wszelkie problemy z wodą. Tkanina montowana jest do lekkiej płyty z tworzywa sztucznego, która chroni ściany przed wilgocią i zapewnia dodatkowe wsparcie.

Dzięki specjalnemu materiałowi do owijania korzeni, wkładanie roślin do kieszeni jak i ich wymiana, są niezwykle proste i czyste, dosłownie jak wkładanie listu do koperty. Można z łatwością przearanżować ogród wertykalny w zależności  nastroju lub okazji. Możemy więc eksperymentować z kolorystyką i teksturą.

Panele Florafelt oraz Vertical Planter to rozwiązania dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i osób, które same zamierzają wykonać zieloną ścianę. Dzięki instrukcjom zamieszczonym na naszej stronie, możecie dowiedzieć się Państwo w jaki sposób samodzielnie wykonać ogród wertykalny.

Nasze panele do wykonywania zielonych ścian, to rozwiązania z których korzystają wykonawcy i architekci na całym świecie, tworząc profesjonalne ogrody wertykalne różnych wielkości.

pinterest

RussiaPolandEnglish