Montaż ogrodu wertykalnego zielona ściana

Prosty sposób na szybką, profesjonalną budowę ogrodu wertykalnego. Jak wykonać ogród wertykalny? Jak zbudować zieloną ścianę? Panele do budowy ogrodów wertykalnych? Profesjonalne rozwiązania do ogrodów wertykalnych. Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym krótkim filmie.

Ogród wertykalny do szybkiego montażu

Jeśli nie ma możliwości aby wykonać przyłącza do ogrodu wertykalnego można stworzyć mobilną zieloną ścianę. Bez problemu wykonacie ją sami. Pomysłów jest wiele….! Przydać się mogą nawet drewniane skrzynki 🙂

Jak samodzielnie wykonać ogród wertykalny przy pomocy paneli Vertical Planters

Jak szybko i profesjonalnie zbudować ogród wertykalny. Jak prosto wykonać ogród wertykalny? Jak zbudować zieloną ścianę? Panele do budowy ogrodów wertykalnych? Jakich materiałów użyć do budowy ogrodu wertykalnego? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym krótkim filmie. Oferujemy profesjonalne rozwiązania do ogrodów wertykalnych. Po inspirację oraz więcej informacji zapraszamy na nasze strony internetowe. 

Jak czyścić ogród wertykalny? Zrób to sam …

To jest prosty i łatwy do naśladowania film o tym, jak wyczyścić zieloną ścianę, usuwając martwe i żółknące liście. Powinno się to wykonywać raz na 2-3 tygodnie, aby ogród wertykalny wyglądał jak najlepiej.

Przycinanie ogrodu wertykalnego – zrób to sam ….

Krótki film pokazujący w jaki sposób wykonywać cięcie ogrodu wertykalnego i na co zwracać uwagę przycinając zieloną ścianę. Powinno się to wykonywać raz na 3-4 tygodnie, aby ogród wertykalny wyglądał jak najlepiej.

Przygotowanie rośliny do posadzenia na ogrodzie wertykalnym. Zrób to sam…

Krótki film pokazujący w jaki sposób przygotować roślinę do posadzenia na ogrodzie wertykalnym oraz jak wymienić roślinę na zielonej ścianie w systemie Vertical Planter. Owijki korzeniowe możemy używać wiele razy.

Wymiana kroplowników na ogrodzie wertykalnym

Krótki film pokazujący w jaki sposób wymienić kroplownik na ogrodzie wertykalnym w systemie Vertical Planter. Zielone ściany z obiegiem otwartym powinny mieć wymienione kroplowniki minimum raz na 12 miesięcy. Ogrody wertykalne z obiegiem zamkniętym oraz mobilne żywe ściany, raz na 6 miesięcy.

Układanie materiału na łaczeniu paneli Vertical Planter

Krótki film pokazujący w jaki sposób zawijać materiał na łączeniu paneli w systemie Vertical Planter. Złe ułożenie może zakłócać prawidłowe przesiąkanie wody. Po założeniu paneli do wykonywania zielonych ścian należy skontrolować czy materiał ułożony jest prawidłowo.