sklep online
| WSPÓŁPRACA
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Ogrody wertykalne – współpraca

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem zielonej ściany z mchu lub kwiatów, skontaktujcie się z naszą firmą. Umówimy bezpłatne spotkanie, na którym wspólnie dobierzemy rozwiązanie najlepsze dla Państwa domu lub firmy. Aranżujemy zielone ściany na terenie całej Polski. 

Kwiatowa ściana powstaje w krótkim czasie. Większość części takiej kompozycji wykonujemy u nas. U Państwa składamy gotowe elementy. Najczęściej odbywa się to dwuetapowo. Pierwszy etap to montaż ram, systemu oraz start podłączenia wodnego i elektrycznego. W drugim etapie żywe ściany są obsadzane roślinami. Ze względu na to, że rośliny przygotowujemy wcześniej, jest to całkowicie czysty proces. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy ogród wertykalny jest inny i niepowtarzalny.

 

Każda nasza zielona ściana jest wykonana z materiałów najwyższej jakości i dajemy na nią gwarancję

Jesteśmy zorientowani na ciągłą rozbudowę sieci  odbiorców, zarówno w kraju, jak i za granicą. Mamy przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do grona Partnerów Handlowych naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że wzajemna współpraca okaże się dla obu stron korzystna i satysfakcjonująca. Szczególnie cenimy sobie profesjonalne podejście do partnerskiego biznesu nastawione na długofalową współpracę.

 

Firmy ogrodnicze / Firmy wykonawcze

 

Chętnie zaopatrujemy firmy wykonawcze w produkty naszej firmy.

W ramach proponowanej umowy o współpracy na zasadzie Autoryzowanego Partnera Handlowego gwarantujemy niezwykle dogodne warunki, tzn.:

 

  • wysokiej jakości produkty
  • korzystne warunki cenowe
  • wsparcie merytoryczne i marketingowe
  • rzetelną obsługę
  • terminowość realizacji zamówień
  • transport krajowy i zagraniczny

 

Architekci / Projektanci

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, biura architektoniczne oraz pracowanie aranżacji wnętrz, które wykorzystują w swoich aranżacjach pionowe ogrody czy żywe ściany. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia związane z ogrodami wertykalnymi oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowość usługi.

 

  • Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym
  • Zapewniamy konkretne korzyści
  • Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem

 

Gwarantujemy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

pinterest

UnknownPoland