Zrób to sam … zakup materiałów do samodzielnego wykonania zielonej ściany

Jeśli interesuje Państwa samodzielne wykonanie ogrodu, zachęcamy do odwiedzenia naszego SKLEPU INTERNETOWEGO oraz zapoznania się z zakładką Instrukcje. Jest tam bardzo dużo przydatnych informacji na temat w jaki sposób wykonać ogród wertykalny oraz jakich materiałów użyć aby wykonać zieloną ścianę. 

Oferujemy:

Nasze produkty są zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób, które samodzielnie chcą wykonać ogród wertykalny ale nigdy nie miały nic wspólnego z ogrodnictwem.

  • Możecie Państwo wysłać nam wymiar planowanego ogrodu a wtedy sami wyliczymy wam optymalna ilość potrzebnego materiału. 
  • Do wyceny transportu potrzebujemy miejsca realizacji. Materiały można odebrać również osobiście.

W momencie zakupu elementów do stworzenia ogrodu wertykalnego, służymy pomocą merytoryczną.Jeśli pojawią się pytania, zawsze służymy fachową pomocą dotyczącą zarówno budowy żywej ściany jak i roślin stosowanych na ogrodach wertykalnych. Prowadzimy również szkolenia z budowy zielonych ścian.

Posiadamy w sprzedaży dwa systemy do wykonywania ogrodów wertykalnych:

Zostały zaprojektowane, aby każdy mógł samodzielnie, w prosty sposób wykonać ogród wertykalny. Można używać ich zarówno na ścianach wewnętrznych jak i zewnętrznych, ogrodzeniach i innych podporach. Oba rodzaje z łatwością przytniemy do dowolnego rozmiaru. Panele Vertical Planter możemy również zamówić pod konkretny wymiar. Boki można oprawiać w ramy z różnych materiałów (stal nierdzewna, drewno itp.).

Dzięki instrukcjom i filmom zamieszczonym na naszej stronie, możecie dowiedzieć się Państwo, w jaki sposób samodzielnie wykonać ogród wertykalny. Dostępność paneli Vertical Planter  – do 10 dni roboczych. Dostępność paneli Florafelt  – do 60 dni roboczych. W celu zakupu prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

Przykładowe realizację ogrodów wertykalnych wykonanych przez naszych klientów za pomocą paneli Vertical Planter. Są to zarówno osoby prywatne, szkoły jak i firmy 🙂